This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Klub Wodny PTTK

Wspomnień czar

Podsumowanie XXVI Regat o Puchar Dyrektora WPN PDF Drukuj Email

15 sierpnia 2018r. odbyły się XXVI Regaty oPuchar Dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego”. Regaty uroczyście otworzył Dyrektor WPN Pan Jarosław Borejszo.

Łącznie startowało 25 jachtów w klasie „Omega Standard”,MICRO” i  „Jachty Kabinowe”.

Organizatorem regat był Klub Wodny PTTK o/ Suwałki i Wigierski Park Narodowy.

Wzięło udział 79 uczestników z następujących miast: Augustów,  Białystok,  Warszawa,  Poznań, Pabianice, Lublin, Wrocław oraz Suwałki  gm.Suwałki, gm. Bakałarzewo i gm. Krasnopol.

Wyniki w poszczególnych klasach przedstawiają się następująco:

Omega Standard

I miejsceKW Kamena

  1. Andrzej Stępkowski - sternik
  2. Janusz Poulakowski- załoga
  3. Michał Osydazałoga

II miejsce - KW Hańcza/gm. Suwałki

  1. Szymon Topolski – sternik
  2. Łukasz Topolski załoga
  3. Piotr Topolski  - załoga

III miejsce - KW KAMENA Suwałki

  1. Marek Dembowski- sternik
  2. Jarosław Dembowski - załoga
  3. Aleksandra Łankiewicz - załoga

MICRO:

I miejsce - KW Hańcza/Suwałki

  1. Michał Walicki - sternik
  2. Paweł Drozdowski - załoga
  3. Barbara Urbańska - załoga
  4. Angelika Tomaszewska - załoga

II miejsce – Augustów

  1. Maciej Kondracki - sternik
  2. Karol Sarosiek - załoga
  3. Grzegorz Naruk - załoga

III miejsce –  KW PTTK o/Suwałki / Suwałki

  1. Dariusz Ferenc - sternik
  2. Marcin Grudziński - załoga
  3. Paweł Ferenc - załoga

Jachty Kabinowe:

I miejsce – KW Wigierski Wiatr/Warszawa

  1. Przemysław Tkacz - sternik
  2. Bożena Tkaczzałoga

II miejsce - KW PTTK Suwałki/Suwałki

  1. Jacek Baryła - sternik
  2. Marek Baryła - załoga
  3. Sylwia Baryła - załoga
  4. Tycjan Baryła – załoga
  5. Dariusz Borowski-złoga

III miejsceKW PTTK Suwałki/Suwałki

  1. Robert Kordaszewski - sternik
  2. Andrzej Tyczkowski - załoga
  3. Antoni Kordaszewski - załoga

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z regat pod tym adresem.

 

 


KLUB WODNY PTTK w SUWAŁKACH .